https://pixabay.com/users/242387
https://pixabay.com/users/1701507
Radio Programmering

Maandag

00:00 – 01:00  FMR Nonstop
01:00 - 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is los - Roy Scheerman
09:00 - 10:00  Jacobs in de ochtend - Tom Jacobs
10:00 - 12:00  Delfsblauw - Wil van Delft
12:00 - 13:00  Lunchbreak - Patrick Jacobs
13:00 - 14:00  Middle of the road show - Hans de Knegt
14:00 - 15:00  Muziekfabriek - Ron van de Steen
15:00 - 16:00  Afternoon Delight - Patrick Vijfhuizen
16:00 - 18:00  Crossroads - Kees de Haan
18:00 - 19:00  Muzikale Parels - Stef Thielemans
19:00 - 21:00  Goud en Fout Show - Jos Netten
21:00 - 23:00  In de bouwval - Erik Verbouw 
23:00 - 24:00  FMR Nonstop
Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Dinsdag

00:00 – 01:00  FMR Nonstop
01:00 - 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is los - Roy Scheerman
09:00 - 10:00  Jacobs in de ochtend - Tom Jacobs
10:00 - 12:00  Delfsblauw - Wil van Delft
12:00 - 13:00  Lunchbreak - Patrick Jacobs
13:00 - 14:00  Middle of the road show - Hans de Knegt
14:00 - 15:00  Muziekfabriek - Ron van de Steen
15:00 - 16:00  Afternoon Delight - Patrick Vijfhuizen
16:00 - 17:00  Bram van der Mast Show - Bram van der Mast
17:00 - 18:00  Muzikatief - Jan Verhoeven

18:00 - 19:00  Hitkampioen - Erik Devalk
19:00 – 21:00  Gouwe Ouwe Show - Johan de Graaf
21:00 – 23:00 
De Muzieksafari - Ger Poppelier
23:00 - 24:00  FMR Nonstop

Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Woensdag

00:00 – 01:00  FMR Nonstop
01:00 - 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 - 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 - 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is los - Roy Scheerman
09:00 - 10:00  Jacobs in de ochtend - Tom Jacobs
10:00 - 12:00  Delfsblauw - Wil van Delft
12:00 - 13:00  Lunchbreak - Patrick Jacobs
13:00 - 14:00  Middle of the road show - Hans de Knegt
14:00 - 15:00  Muziekfabriek - Ron van de Steen
15:00 - 16:00  Afternoon Delight - Patrick Vijfhuizen
16:00 - 18:00  Rob op woensdag - Rob Achterkamp
18:00 - 20:00  Breek de week - Team Mathieu van der Geld
20:00 - 22:00  Marcel Rocks! - Marcel van Beelen

22:00 - 24:00  Gouwe Ouwe Club - Nico van der Linden
Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Donderdag

00:00 – 01:00  FMR Nonstop
01:00 - 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is los - Roy Scheerman
09:00 - 10:00  Jacobs in de ochtend - Tom Jacobs
10:00 - 12:00  Delfsblauw - Wil van Delft
12:00 - 13:00  Lunchbreak - Patrick Jacobs
13:00 - 14:00  Middle of the road show - Hans de Knegt
14:00 - 15:00  Muziekfabriek - Ron van de Steen
15:00 - 16:00  Afternoon Delight - Patrick Vijfhuizen

16:00 - 17:00  Tim voor 3 - Tim Verstraete
17:00 - 19:00  Oranje Party Radio - Jos Netten
19:00 - 20:00  Just Dutch - Johan de Graaf
20:00 - 22:00  Niet spotten met Caz - Cas Falandt
22:00 – 24:00  De jaren 70 - Geerhard Hannink
Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Vrijdag

00:00 – 01:00  FMR Nonstop
01:00 - 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is los - Roy Scheerman
09:00 - 10:00  Jacobs in de ochtend - Tom Jacobs
10:00 - 12:00  Delfsblauw - Wil van Delft
12:00 - 13:00  Lunchbreak - Patrick Jacobs
13:00 - 14:00  Middle of the road show - Hans de Knegt
14:00 - 15:00  Muziekfabriek - Ron van de Steen
15:00 - 16:00  Afternoon Delight - Patrick Vijfhuizen
16:00 - 17:00  De Jukebox- Wim Mulder
17:00 - 18:00  Bram van der Mast Show - Bram van der Mast

18:00 – 20:00  De Nederlandse Mega Top 40 - Aad Verstraaten   
20:00 – 22:00  Thank God Is Friday - Joop Schouten   
22:00 – 24:00 
The Night Train - Mathieu van der Geld Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Zaterdag

00:00 – 01:00  The X Vibe - Jesse en Ron
01:00 - 06:00  Nighttime lovers 80"s
06:00 - 09:00  FMR Nonstop
09:00 - 10:00  De Nooit Vervelende Hits - Bart Mottart
10:00 - 12:00  Hits From The Heartland - Camille Janssen
12:00 - 15:00  Top 40 van toen - Loek Romijn 
15:00 - 17:00  Grooveyard - Patrick Vijfhuizen 
17:00 - 19:00  De Connectie - Rick de Ruiter
19:00 - 20:00  Music Power - Mark van Dam
20:00 - 22:00  Power Online - Erik Beks
22:00 - 23:00  Weekend Kr8 Dance Classics - Jan Krijnen
23:00 - 24:00  Jukebox - Wim de Mulder
Dubbelklik om deze tekst te bewerken

Zondag

00:00 – 02:00  Rough Velvet "The Weekend Edition - Gerhard en Don
02:00 - 06:00  Nighttime lovers 80"s
06:00 - 07:00  FMR Nonstop
07:00 - 09:00  Dekker Radio Easy - Menno Dekker
09:00 – 10:00  Goodmorning Sunday - Simone
10:00 - 12:00  Nashville Radio - Astrid van der Kaay / Joop Sterk
12:00 – 14:00  De gouwe ouwe show - Johan de Graaf
14:00 - 15:00  Nederlandstalige TOP 15 - Ton de Groot
15:00 - 16:00  Lieftinck is los - Bram Lieftinck
16:00 – 18:00  Remember The Good Old Days - Nico van der Linden
18:00 – 20:00  Radio 33 - De Radioshow van Ramon en Mathieu
20:00 – 22:00  De muziek express - Jeroen Jansen
22:00 - 24:00  FMR Nonstop
Dubbelklik om deze tekst te bewerken